fbpx

Відкриття дверей смартфоном

ENTR – перетворення звичайних дверей на розумні.

Сучасні умови та ритм життя вимагають такі ж самі новітні підходи до замикаючих пристроїв. Відмовитись від громіздких ключів та використовувати наявні гаджети для контролю та замикання дверей – саме таку відповідь нам надає електромеханічний моторний циліндр MUL-T-LOCK ® ENTRTM.

Із замком технології  ENTR не потрібен ключ, щоб відчинити двері, ці турботи залиште у минулому. Обирайте розумні технології замикання, які дозволять Вам контролювати замок прямо зі смартфона, планшета або за допомогою дистанційного брелка, кодової панелі або сенсора відбитків пальців. Звичайно циліндр можна відкрити механічним ключем MUL-T-LOCK INTERACTIVE+ , але він скоріш потрібен для екстреного відкриття. Тому DOCTORLOCKS рекомендує застосовувати моторний циліндр MUL-T-LOCK ENTR разом з броненакладкою DISEC MAGNETIC 3G, що повністю блокує доступ до серцевини замка.

Електромеханічний моторний циліндр MUL-T-LOCK® ENTRTM– це новітнє розумне рішення замикання, яке поєднує захист механічного циліндру MUL-T-LOCK® стандарту High Security зі зручністю та функціональністю новітніх електронних технологій. Циліндр ENTR простий у монтажу. Його можна встановити замість будь якого механічного циліндра без втручання в конструкцію дверей.

контролер ENTR                 контролер ENTR з циліндром                 панель FINGERPRINT                   брелок ENTR

Для отримання більшої інформації про систему ENTR та замовлення попереднього прорахунку звертайтесь за телефонами +38 099 101-0708, +38 063 601-0708, +38 067 801-0708, або відвідайте наш фірмовий салон за адресом м. Київ, ж.м. Оболонь, просп. Г. Сталінграда 2ГК2.