fbpx

Захисна фурнітура

Встановлення захисної фурнітури та броненакладок.

Захисна фурнітура ROSTEX

Купити

Броненакладки DISEC

Купити

Броненакладка ПРОТЕКТОР

Купити

Броненакладка Mul-T-Lock

Купити

Якщо встановити надійний та міцний замок з високосекретною патентованою ключовою платформою – чи достатньо цього для надійного захисту вхідних дверей від злому? Якщо на двері не встановлено захисну фурнітуру – найміцніший замок чи надсекретний циліндровий механізм замка може бути зламаний за кілька хвилин. Купити високосекретну серцевину та надійний замок без захисної броненакладки чи фурнітури це марно витрачені кошти. Тому тільки комплексний захист дверей може ефективно протидіяти несанкціонованому зламу і захисна фурнітура відіграє тут важливу роль. DOCTORLOCKS рекомендує:
– циліндр замка обов’язково потрібно захищати броненаклакою.
– броненакладка повинна мати міцні стяжні гвинти (мін. М6), мати захист від свердління та повинна встановлюватись на корпус замка, створюючи так звану броне капсулу.
– броне пластини з загартованої сталі додатково захищають корпус замка.
– Комплект захисної фурнітури поєднує в собі як захист циліндра так і захист замка.
– Обов’язково замовляти професійний монтаж захисної фурнітури у кваліфікованих локсмайстер центрах.
Броненакладки Mul-T-Lock – це просте рішення базового захисту циліндра. Броненакладки Mul-T-lock загартовані та надійно стягуються міцними гвинтами М8. Однак для надійного захисту циліндра замка Доктор Локс рекомендує встановлювати врізні броненакладки італійських виробників ПРОТЕКТОР та DISEC. Броненакладки ПРОТЕКТОР мають глибокій розмір для монтажу в товсті металеві двері, та суцільно загартовані. Виробник Дісек має широкий асортимент броненакладок різних кольорів та форм, та також виробляє унікальні магнітні блокиратори циліндру замка.
Лідером серед виробників захисної фурнітури – є чеський бренд ROSTEX. Особливістю захисної фурнітури Ростекс є суцільна захисна планка, що захищає не лише секрет замка, а й сам корпус замка. Через особливе кріплення стяжними гвинтами, ця фурнітура встановлюється не на всі замки, тож рекомендуємо, перед тим як зробити свій вибір, отримати професійну консультацію DOCTOR LOCKS та купити захисну фурнітуру Rostex разом з відповідним замком. Наш офіційний фірмовий магазин знаходиться за адресою: м. Київ, р-н Оболонь, вул. Я.Івашкевича 6/8а., або зателефонувавши +38 099 101-0708, +38 073 103-0708, +30 067 103-0708.