fbpx

Виготовлення дублікатів ключів для обладнання

Виготовлення дублікатів ключів для обладнання.

В сервісному центрі салону-магазину DOCTORLOKS надаються якісні послуги по виготовленню дублікатів ключів від платіжних терміналів, паркоматів, банкоматів, електрощитових, ліфтів, комунікаційних шаф, почтових скриньок, висячих замків.

Великий асортимент заготовок ключів та наявність високоточного обладнання для нарізки ключів гарантує що Ви отримаєте цю послугу швидко та якісно. Однак треба зауважити що в деяких випадках дублікати ключів можливо зробити лише при наявності кодової карти яка містить інформацію щодо комбінації ключа. В деяких випадках, якщо мова йде про виготовлення дублікатів ключів від замкових циліндрів або замків для обладнання, що включені до серійних систем МАЙСТЕР КЛЮЧ, необхідно отримати авторизацію у компанії, яка виготовляла цю систему МАЙСТЕР КЛЮЧ. В такому разі коди від системи передаються для обслуговування в сервіс центр DOCTORLOCKS.
ЦІНА КЛЮЧІВ 2023
Отримати консультацію щодо можливості виготовлення дублікатів ключів для обладнання, чи замовити виїзд нашого консультанта на об’єкт Ви зможете за телефонами +38 099 101-0708, +38 063 601-0708, +38 067 801-0708,  або відвідавши наш фірмові салони за адресою м. Київ, ж.м. Оболонь, Я.Івашкевича 6/8а та вул. Гоголівська 48