fbpx

Виготовлення ключів та сервіс центр MUL-T-LOCK, CONSTRUCT

Виготовлення ключів усіх типів

DOCTORLOCKS є професійним авторизованим центром по виготовленню дублікатів ключів різної складності. Ми гарантуюємо, що всі сервісні операції виконуються на спеціальному фірмовому обладнанні з використанням оригінальних матеріалів, а виготовлений дублікат ключа буде справно працювати, і ніяких «додаткових» копій зроблено не буде. В сервісному центрі ми швидко перекодуємо серцевину замка у разі втрати ключів, проводимо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Прайс-лист на виготовлення ключів:

ЦІНА КЛЮЧІВ 2023
Дублікат ключа виготовляються, як по кодовій картці, якщо це запатентовані замкові системи, так і методом копіювання ключа. Завдяки мобільності та кваліфікованим майстрам, DOCTOR LOCKS пропонує послугу виготовлення дублікатів ключів з виїздом прямо на об’єкті клієнта. Замовити цю послугу ви можете за телефонами: +38 099 101-0708, +38 063 601-0708, +30 067 801-0708,  або відвідавши наш фірмовий салон за адресою м. Київ, ж.м. Оболонь,  район Пріорка, вулиця Я.Івашкевича 6/8 А.

Виготовлення дублікатів ключів для квартири

Детальніше

Виготовлення дублікатів ключів для обладнання

Детальніше

Виготовлення дублікатів ключів для сейфів

Детальніше

Виготовлення ключів для домофонів

Детальніше

Сервіс циліндрів MUL-T-LOCK

Детальніше

Дублікати ключів MUL-T-LOCK

Детальніше

Ремонт циліндрів та замків

Детальніше

Перекодування замків та циліндрів

Детальніше

Брелки, ключниці, кільця

Детальніше

Аварійне відкриття дверей, сейфів, авто

Детальніше

Об’єднання замків – ОДИН КЛЮЧ

Детальніше

Об’єднання замків – МАЙСТЕР КЛЮЧ

Детальніше

Якість обладнання та дублікатів ключів

DOCTORLOCKS виготовляє дублікати ключів різного ступеня складності від будинків, гаражів, домофонів, поштових скриньок, велосипедних замків, висячих чи сейфових замків.  Виготовлення ключів виконується на високоточному обладнанні KEYLINE (Італія), CANAS (Турція), MUL-T-LOCK (Ізраїль).  Це дозволяє швидко та якісно копіювати ключі від широкого асортименту замків різних торгових марок. При чому виготовлення ключів може відбуватися безпосередньо у замовника, там, де знаходяться самі замки, для яких вони будуть виготовлятися. Якість наточених дублікатів ключів залежать не тільки від обладнання чи кваліфікованого майстра. При виготовлені дублікатів важливо з якого матеріалу виготовлена заготовка ключа. Окрім брендових ключів, DOCTORLOCKS використовує бланки ключів лише відомих світових виробників KEYLINE, SILKA (Італія), JMA (Іспанія).

Cервісний центр MUL-T-LOCK та CONSTRUCT

Разом з виготовленням непатентованих дублікатів ключів, DOCTORLOCKS має офіційний статус сервіс-центра MUL-T-LOCK, що дозволяє робити патентовані ключі IINTEGRATO, CLASSIC PRO, INTERACTIVE+ за кодовою карткою, здійснювати перекодування циліндрів MUL-T-LOCK, в короткі терміни об’єднувати замки та циліндри в системи «ОДИН КЛЮЧ» та «МАЙСТЕР КЛЮЧ». Окрім виготовлення квартирних ключів, ми швидко та якісно робимо дублікати ключів від протиугінних замків CONSTRUCT (Констракт). Такі ключі виготовляються виключно за кодовою карткою, на оригінальних заготовках Конструкт з 100% гарантією, навіть без наявності оригіналу ключа. Термін виготовлення ключів Construct лише 5 хвилин! Дублікат ключа замка кпш, замка рульового валу (Volant)  та замка капота (Vario), можна замовити за телефоном 099-101-07-08

сертифікований сервіс центр наточка ключів мультилок

Сервісний центр MOTTURA

Практично всі ключники в м.Києві декларують можливість виробляти ключі відомого та розповсюдженого італійського бренду Mottura, однак єдиним офіційним сервісним центром MOTTURA в м.Києв, фактично є DOCTORLOCKS. Цей статус означає, що ми можемо робити дублікати патентованих ключових платформ CHAMPIONS (включаючи ключі з магнітними вставками), CHAMPIONS PRO, MY KEY (серія J). Також постійно в наявності оригінальні звичайні сувальдні бланки ключів MOTTURA, та ключі економ серії, що набуває популярність – MOTTURA PROJECT. Ще одна з переваг офіційного сервісного центра MOTTURA – це реальні, не завищені ціни на дублікати ключів.

Mottura club ДокторЛокс

Сервісний центр SECUREMME, ABUS, KALE

Окрім продажу замків та циліндрів, DOCTORLOCKS прагне надавати максимальний сервіс. Тож ми маємо можливість виготовляти додаткові ключі до замків SECUREMME (K1, K2, K22, K64) KALE (SM та BM серії), та циліндрів ABUS (серії M12R, X12R, D15, S60, Vittes). Дублікати виготовляємо, як на оригінальних фірмових бланках, так і на більш економних турецько-китайських.

Зроблений ключ необхідно перевірити в замку при відчинених дверях з обох боків дверей.  Якісні дублікати ключів не впливають на працездатність замку, на відміну від неякісних копій ключів, які мають певні відхилення від оригіналу ключа, що відчутно при експлуатації замків та значно зменшують їх строк експлуатації.