fbpx

Виготовлення ключів та сервіс центр MUL-T-LOCK, CONSTRUCT

Виготовлення ключів усіх типів

DOCTORLOCKS є професійним авторизованим центром по виготовленню дублікатів ключів різної складності. Вам гарантують, що всі сервісні операції виконуються на спеціальному фірмовому обладнанні з використанням оригінальних матеріалів, а виготовлений дублікат ключа буде справно працювати, і ніяких «додаткових» копій зроблено не буде. В сервісному центрі ми швидко перекодуємо серцевину замка у разі втрати ключів, проводимо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Завантажити прайс-лист на виготовлення ключів

Дублікати ключів виготовляються як по кодовій картці, якщо це запатентовані замкові системи, так і методом копіювання ключа який надає клієнт. Завдяки мобільності та кваліфікованим майстрам, DOCTOR LOCKS пропонує послугу виготовлення дублікатів ключів з виїздом прямо на об’єкті клієнта. Замовити цю послугу ви можете за телефонами: +38 099 101-0708, +38 063 601-0708, +30 067 801-0708,  або відвідавши наш фірмовий салон за адресом м. Київ, ж.м. Оболонь,Я.Івшкевича 6/8а.

Виготовлення дублікатів ключів для квартири

Детальніше

Виготовлення дублікатів ключів для обладнання

Детальніше

Виготовлення дублікатів ключів для сейфів

Детальніше

Виготовлення ключів для домофонів

Детальніше

Сервіс циліндрів MUL-T-LOCK

Детальніше

Дублікати ключів MUL-T-LOCK

Детальніше

Ремонт циліндрів та замків

Детальніше

Перекодування замків та циліндрів

Детальніше

Брелки, ключниці, кільця

Детальніше

Аварійне відкриття дверей, сейфів, авто

Детальніше

Об’єднання замків – ОДИН КЛЮЧ

Детальніше

Об’єднання замків – МАЙСТЕР КЛЮЧ

Детальніше

DOCTORLOCKS виготовляє дублікати ключів різного ступеня складності від будинків, гаражів, домофонів, поштових скриньок, велосипедних замків, висячих чи сейфових замків.  Виготовлення ключів виконується на високоточному обладнанні KEYLINE (Італія), CANAS (Турція), MUL-T-LOCK (Ізраїль).  Це дозволяє швидко та якісно копіювати ключі від широкого асортименту замків різних торгових марок. При чому виготовлення ключів може відбуватися безпосередньо у замовника, там, де знаходяться самі замки, для яких вони будуть виготовлятися. Якість наточених дублікатів ключів залежать не тільки від обладнання чи кваліфікованого майстра. При виготовлені дублікатів важливо з якого матеріалу виготовлена заготовка ключа. Окрім брендових ключів, DOCTORLOCKS використовує бланки ключів лише відомих світових виробників KEYLINE, SILKA (Італія), JMA (Іспанія).

Разом з виготовленням непатентованих дублікатів ключів, DOCTORLOCKS має офіційний статус сервіс-центра MUL-T-LOCK, що дозволяє робити патентовані ключі CLASSIC PRO, INTERACTIVE+ за кодовою карткою, здійснювати перекодування циліндрів MUL-T-LOCK, в короткі терміни об’єднувати замки та циліндри в системи «ОДИН КЛЮЧ» та «МАЙСТЕР КЛЮЧ». Окрім виготовлення квартирних ключів, ми швидко та якісно робимо дублікати ключів від протиугінних замків CONSTRUCT (Констракт). Такі ключі виготовляються виключно за кодовою карткою, на оригінальних заготовках Конструкт з 100% гарантією, навіть без наявності оригіналу ключа. Термін виготовлення ключів Construct лише 5 хвилин!

Зроблений ключ необхідно перевірити в замку при відчинених дверях з обох боків дверей.  Якісні дублікати ключів не впливають на працездатність замку, на відміну від неякісних копій ключів, які мають певні відхилення від оригіналу ключа, що відчутно при експлуатації замків та значно зменшують їх строк експлуатації.