fbpx

Виготовлення ключів MUL-T-LOCK

Виготовлення ключів Mul-T-Lock.

Доктор Локс є ліцензованим сервісним центром Mul-T-Lock (сертифікат № M055-22 від 22.08.2018)

сертифікований сервіс центр наточка ключів мультилок

Ознака ліцензованого сервіс центра MUL-T-LOCK – це не тільки сертифікат , чи можливість виготовлення ключів Муль-Т-Лок. По перше це гарантована якість дублікатів ключів: додаткові ключі наточуються на фірмовому професійному обладнані, на оригінальних заготовках (бланках ключів).

дублікат ключа київ мультилок інтерактив

дублікат ключа мультилок класік

По друге – це найкоротший термін виготовлення додаткових ключів: наприклад ключі системи CLASSIC PRO чи INTERAKTIVE+ виготовляються за 5 хвилин. Ключі надскладних профілів (наприклад MUL-T-LOCK MT5+, чи OMEGA) виробляються під замовлення на протязі 1-2 робочих днів. По третє – це фіксована вартість дублікатів ключа. Офіційний прайс лист на виготовлення ключів MUL-T-LOCK зафіксовано на сайті офіційного імпортера MUL-T-LOCK в Україні. Вагомою причиною замовлення копій ключів в офіційному сервісному центрі є довіра. Ми виготовляємо патентовані дублікати ключів MUL-T-LOCK лише за персональною кодовою карткою. Навіть якщо ви загубили, чи не можете знайти свою кодову картку – ми зробимо вам офіційний дублікат кодової картки.

дублікат ключа без картки з карткою мультилок

 

Прайс-лист на виготовлення ключів:

ПРАЙС ЛИСТ КЛЮЧІ МУЛЬТИЛОК

Отримати консультацію щодо можливості виготовлення дублікатів квартирних ключів та ключів для приватних будинків, або замовити виїзд нашого консультанта на об’єкт Ви зможете за телефонами +38 099 101-0708, +38 063 601-0708, +38 067 801-0708, або відвідавши наші фірмові сервісні центри за адресою  м. Київ,  Я.Івашкевича 6/8а, м. Київ, вул. Гоголівська 48

Що робити якщо зламався сувальдний ключ? Читайте в нашому блозі.Доктор Локс є ліцензованим сервісним центром Mul-T-Lock