fbpx

Замки з відбитком пальця (Біометричні замки)

Замки з відбитком пальця

Сучасний світ вимагає сучасних рішень щодо захисту дверей.

Використання відбитків пальців для захисту смартфона чи інших гаджетів вже давно широко використовуються, а от які замки можна відкривати за допомогою біометрії?

Доктор локс має кілька надійних рішень щодо керування замками за допомогою відбитків пальців.

Відкриття механічного замка за допомогою відбитків пальця.

Концерн ASSA ABLOY на базі ізраїльського заводу MUL-T-LOCK розробив та впровадив унікальне рішення керування майже будь яким циліндровим замком.

Система MUL-T-LOCK ENTR – це моторизований циліндр (серцевина) замка, що може закривати та відкривати замок не механічним обертом ключем рукою, а вбудованим в тумблерну внутрішню частину контролером з мотором. Відповідно сигнал на закриття чи відкриття замка може надаватись смартфоном (через безкоштовний додаток ENTR), безконтактним брелком, чи безпровідною панеллю, що зчитує відбитки пальців. В панель можливо записати до 20 користувачів (по декілька відбитків пальців на користувача). Детально про систему MUL-T-LOCK ENTR у відео.

Завдяки універсальному рішенню, серцевина MUL-T-LOCK ENTR може бути встановлена на різні замки для вхідних та міжкімнатних дверей та сумісна з замками відомих та популярних в Україні брендів MOTTURA, CISA, ISEO, SECUREMME, MUL-T-LOCK, ABLOY, CIPIERRE, KALE, Гардиан. Головна умова – замок має бути циліндровим, та відстань від центра циліндрового отвору до передньої планки замка моє бути не меньш 45мм.

Керування електромеханічним замком (електро ригелем, електро защіпкою, магнітним замком) відбитком пальця.

За допомогою нових сучасних зчитувачів ROSSLARE AY-B8550 (для внутрішнього встановлення) та ROSSLARE AY-B8650 (для зовнішнього встановлення) ми можемо встановити систему контроля доступу з відбитком пальця для вхідних дверей офіса, складу чи кабінету керівництва. Зчитувачі мають великий обсяг пам’яті відбитків пальців (7000) та можуть розпізнавати безконтактні картки Mifare 13,56 МГц.

Тобто відкривати двері можливо відбитком пальця, безконтактною карткою, або комбінацією відбиток + картка.

Зчитувач Rosslare AY-B8550 / AY-B8650 працює з автономним чи мережевим контролером, тому це найкраще рішення для об’єктів з найвищим рівнем безпеки.

Зчитувач Rosslare AY-B8550

Зчитувач Rosslare AY-B8550 / AY-B8650 можливо застосовувати як для автономного доступу (керування однією чи декількома дверями), так і для великих об’єктів разом з мережевими контролерами Rosslare з програмним забезпеченням AxTraxNG або контролерами інших виробників.

  • Вартість комплекта для одних дверей автономної системи (зчитувач відбитків пальців ROSSLARE + контроллер ROSSLARE AC15 + блок живлення + електроригельний замок) близько 11 тис. грн без монтажу для внутрішніх дверей та 15 тис. грн без монтажу для зовнішніх дверей.

комплект системи контролю доступа за відбитком пальця

Для об’єктів де не потрібен високий рівень безпеки, але потрібно організувати доступ за відбитком пільця, ми пропонуємо автономний зчитувач відбитків пальців SECUKEY SF1.

Зчитувач має водонепроникний (IP66) металевий корпус, що дозволяє встановлювати його на зовнішніх дверях. Окрім доступу за відбитками пільців (можливо до 1000 користувачів) зчитувач SECUKEY SF1 має можливість відкриватись безконтактними картками EM 125 КГц (можливо до 2000 користувачів). Вартість комплекта для одних дверей автономної системи (зчитувач відбитків пальців SECUKEY SF1 + блок живлення + електроригельний замок) близько 4 900 грн без монтажу.


Для встановлення оптимального рішення контролю доступа за відбитками пальців, фіхівці ДОКТОРЛОКС виїзжають на об’єкт для складання специфікації. Замовити консультацію чи прорахунок системи доступу за відбитками пальців, ви можете за телефонами (067) 103 0708, 099 101 0708, 073 103 070 або відвідавши наш фірмовий магазин STRAJ & DOCTORLOCKS за адресом Я. Івашкевича 6/8 (2-й поверх)