fbpx

Обєднання замків – ОДИН КЛЮЧ

Об’єднання замків та циліндрів в систему ОДИН КЛЮЧ.

Кожний вправний господар з часом має рухоме та нерухоме майно. Як нам знайомі скриньки для ключів від дачного господарства, зв’язка від гаражу ну і звісно зв’язка ключів від квартири.  Ця побутова і знайома ситуація легко виправляється коли замкові продукти (циліндри, навісні замки, замки для вело-мото транспорту, електромеханічні замки на хвіртку, від поштових скриньок, розподільчих щитків та інших поєднано в систему майстер ключ . Найпростіший тип системи МАЙСТЕР КЛЮЧ – система “ОДИН КЛЮЧ”. Це коли власник відкриває одним ключем всі свої приміщення – наприклад вхідні двері у будинок, запасний вихід у будинок та гараж. Для розмежування доступу між членами родини використовують більш складний тип систем – ієрархічна система МАЙСТЕР КЛЮЧ. Наприклад головний ключ (МАЙСТЕР КЛЮЧ) відкриває всі двері в будинку та гараж, а ключі, якими користуються діти – відкривають тільки вхідні двері.

Не всі замки можна об’єднати в системи МАЙСТЕР КЛЮЧ – як правило це якісні високо секретні механізми відомих виробників замків та циліндрів. Оптимальною ключовою платформою для об’єднання в системи “МАЙСТЕР КЛЮЧ” різної складності на нашу думку є MUL-T-LOCK CLASSIC PRO. Головною перевагою є співвідношення ціни та якості циліндрів MUL-T-LOCK CLASSIC PRO. Також значною перевагою цієї платформи є те, що в систему “МАЙСТЕР КЛЮЧ” можливо об’єднати не тільки дверні циліндри, а й висячі замки, замки для поштових скриньок, меблеві замки. Це дає змогу повноцінно користуватись системою “МАЙСТЕР КЛЮЧ”. Вартість системи “МАЙСТЕР КЛЮЧ” прораховується індивідуально, залежить від вибраної ключової платформи, кількості ключів та точок зачинення, та складності системи.

Замовити систему МАЙСТЕР КЛЮЧ чи визвати майстра на об’єкт для попереднього прорахунку системи МАЙСТЕР КЛЮЧ ви зможете за телефонами +38 099 101-0708, +38 063 601-0708, +38 067 801-0708, або відвідавши наш фірмовий салон за адресом м. Київ, ж.м. Оболонь, Я.Івашкевича 6/8а