fbpx

Контроль доступу CLIQ

CLIQ – ультимативний захист та контроль.

ABLOY CLIQ PROTEC 2 >

Купити

Mul-T-Lock CLIQ MT5+

Купити

Mul-T-Lock CLIQ Interactive+

Купити

Сучасний світ швидко змінюється і це стосується також і технологій безпеки.  Для тих замків та циліндрів, які нещодавно вважались високо секретними, та тими що не відкриваються відмичками – сьогодні вже демонструють відео інструкції по відкриттю відмичками, а в новинах вже можна почути і реальні випадки пограбувань без зламу, лише за допомогою нових відмичок. І поки продавці високо секретних циліндрів сперечаються з продавцями відмичок – чи відкривається якийсь циліндр відмичками, чи не відкривається – грабіжники нахабно та зухвало практикуються на нас з вами.

Для вирішення цього питання, всесвітній лідер ринку в області провідних замкових технологій ASSA ABLOY розробив, та впровадив  нову технологію CLIQ. Суть технології полягає в інтегруванні в високо секретний механічний замковий циліндр контролера, надійного блокиратора та мікро мотора, що їм керує. В ключі інтегровано електронний пакет з кодовою інформацією, пам’яттю подій та елементом живлення. Передача електронного коду від ключа до циліндра відбувається через контактну групу ключа, що унеможливлює дистанційного сканування коду. Детально як працює система можна побачити на відео:

Отже, технологія CLIQ надає:

  1. Ультимативне рішення по захисту циліндрів з цією технологією від відкриття відмичками.
  2. Захист ключів від несанкціонованого виготовлення дублікатів.
  3. Завдяки вбудованій пам’яті подій – неможливо відкрити циліндр ключем не залишивши в ньому інформації про відкриття чи спробу відкриття.
  4. Можливе електронне розмежування доступу по днях тижня чи годинах для користувачів.
  5. В разі втрати ключа чи зміні доступу – перекодування циліндрів MUL-T-LOCK CLIQ INTERACTIVE+ та CLIQ MT5+ за допомогою мобільного програматора MOBILE PD . Циліндри та ключі ABLOY CLIQ перекодуються за допомогою мобільного застосунку на смартфоні власника системи.
  6. В циліндрах ABLOY CLIQ додатковий захист – ревалідація (Підтвердження авторизації ключа за допомогою введення пароля на застосунку смартфона перед відкриттям циліндру)

ключі CLIQ.

         MUL-T-LOCK INTERACTIVE+                          MUL-T-LOCK MT5+                             ABLOY PROTEC2

DOCKTORLOCKS рекомендує використовувати в вхідних дверях чи приміщеннях що потребують підвищеного контролю саме циліндрів MUL-T-LOCK та ABLOY з технологією CLIQ. Отримати кваліфіковану консультацію про технологію CLIQ та зробити замовлення на циліндри, що не відкриваються відмичками ви зможете за адресом м. Київ, ж.м. Оболонь, Я.Івашкевича 6/8а. Або визвати майстра для прорахунку системи CLIQ на об’єкт за телефонами телефоном +38 099 101-0708, +38 063 601-0708, +38 067 801-0708.