fbpx

Висячі замки та аксесуари

Замок Disec Magnetic 6G

Купити

Замки Abloy

Купити

Замки Mul-T-Lock

Купити

Замки Tokoz

Купити

Замки Viro

Купити

Замки Gerda

Купити

Кодові замки

Купити

Найпростіший спосіб зачинити двері, ворота, грати – це застосувати висячий замок. Потрібно лише встановити навіси для дужки замка або використати металевий ланцюг чи металевий трос. Саме через простий монтаж та швидку заміну, що не потребує роботи локсмайтра, висячі замки використовують на технічних дверях, коморах, гаражних дверях, розподільчих щитових, металевих меблях чи обладнанні. Однак саме висячі замки найбільш вразливі до вандального злому чи маніпуляцій з відмичками. Загальні рекомендацій щодо вибору висячих замків:

  • Загартована дужка замка захищає лише від спроб розпилу ножівкою. Для захисту від болгарки – разом з замком потрібно встановлювати спеціальні захисні навіси.
  • Для надійної та довготривалої роботи, висячі замки повинні мати спеціальні отвори для відведення вологи, а корпус замка захищено від корозії.
  • В екстремальних умовах, найкраще працюють замки з дисковим секретним механізмом.

Для того щоб висячій замок виконував свої функцій, не заржавів після першого року використання, та ефективно протидіяв спробам злому – DOCTORLOCKS рекомендує отримати професійну консультацію в нашому магазині за адресом м. Київ, ж.м. Оболонь, Я. Івашкевича 6/8а , або замовити виїзд спеціаліста за телефонами +38 099 101-0708, +38 063 601-0708, +38 067 801-0708