fbpx

Електронні протиугінні системи

Електронні протиугінні системи.

Електронні протиугінні системи блокують електричні ланцюги та системи авто та запобігають запуску двигуна. Основні способи відкриття таких систем – безконтактний за допомогою пульта чи брелка, безконтактний за допомогою картки з електронною міткою, та контактний за допомогою кодової панелі. Перший спосіб, через те що на ринку з’явилося багато зчитувачів радіосигналу (так званих граберів) практично не захищає авто. Тож на сьогодні найбільш актуальні кнопкові або карткові іммобілайзери.

Як правило нові автомобілі вже мають штатні протиугінні електронні системи – іммобілайзери. Однак вони не ефективні, коли «працюють» досвідчені крадії. Додатково встановлені, позаштатні іммобілайзери надають автомобілю значно вищій рівень безпеки від угону. Саме тому DOCTORLOCKS рекомендує встановлення ізраїльських електронних протиугінних систем SPETROTEC. Вагомою складовою в ефективності электронных протиугінних систем відіграє правильний та якісний монтаж, тому ми здійснюємо монтаж карткових та кодових іммобілайзерів в спеціалізованому CONSTRUCT Ательє.

Отримати професійну консультацію щодо оптимального рішення по захисту вашого авто від угону, чи здійснити запис на встановлення замків в CONSTRUCT Ательє ви можете за телефоном +38 099 101-0708, +38 063 601-0708,  +38 067 801-0708, або відвідавши наш фірмовий салон за адресом м. Київ, ж.м. Оболонь, Я. Івашкевича 6/8а