fbpx

Циліндри Mul-T-Lock

Циліндри Mul-T-Lock (Ізраїль)

MT5+ CLIQ

Купити

INTERACTIVE+ CLIQ

Купити

INTERACTIVE+

Купити

CLASSIC PRO

Купити

Integrator

Купити

7 x 7

Купити

Серцевини MUL-T-LOCK

Ізраїльський завод Mul-T-Lock Technologies Ltd був заснований в 1973 році та розпочинав виробництво замків та циліндрів для вхідних дверей. Працюючи в жорстких умовах ринку безпеки Ізраїлю, Mul-T-Lock відразу взяв шлях на виготовленні замків та циліндрів високого рівня безпеки. Замок чьотирьохспрямованого зачинення системи “КРАБ”, високоточні та високо секретні циліндри з технологією «подвійний пін» – на той час були справжніми проривами в замках та циліндрах найвищого рівня безпеки. Постійно вдосконалюючи замкову продукцію, підприємство Mul-T-Lock Technologies Ltd з 2000 року входить в состав світового лідера в сфері замкової продукції та безпеки  – ASSA ABLOY, в складі якого є одним з чотирьох світових брендів. Особливістю серцевин Mul-T-Lock є висока якість (всі ключові платформи класу HIGHT SECURITY виготовляються на заводі Mul-T-Lock Technologies Ltd в Ізраїлі в місті Явне.), постійне впровадження нових технологій захисту циліндрів та ключів, широкий асортимент продукції та безумовно повна сервісна підтримка з розгалуженою системою фірмових ліцензованих сервісних центрів по всьому світу. 

Сердцевини MUL-T-LOCK (Мультилок) Циліндрові механізми для замків від світового бренду

Якість, надійність, справжня безпека приміщень: замкові циліндри (личинки) MUL-T-LOCK – вироби всесвітньо відомого бренду! Від DOCTORLOCKS – найкращі, перевірені моделі, що подарують впевненість у стовідсотковому збереженні цілісності майна замовника: зверніться до консультаційного відділу нашої команди та приєднайтеся до клубу захищеної власності. Розчаровані якістю азійського виробництва, почуваєте невпевненість виходячи з оселі або потребуєте постійного ремонту замків? Достатньо лише одного разу купити личинку замку мультилок, що виготовлена за унікальною технологією застосування телескопічних пинів, які унеможливлюють злам зловмисником. Звертайтеся якнайшвидше!

Гарантуйте безпеку офісного приміщення, власної будівлі чи оселі у багатоквартирному будинку, де не завжди є привід повністю довіряти сусідам. Замкові циліндри MUL-T-LOCK Київ – це системи, що потребують лише оберту ключа, перетворюючи власність з легкодоступної здобичі у непереможну фортецю. Накладні, врізні механізми, що мають найвищий ступінь захисту та можливість встановлення від трьох до двадцяти мільйонів комбінацій, здатних звести з розуму будь-якого «ведмежатника». ДОКТОРЛОКС пропонує гарантовано оригінальну продукцію, тому придбати циліндрові механізми Мультилок саме від наших експертів – розумний вибір запопадливого господаря!

 

Замкові циліндри мультилок: фахівці радять – ДОКТОРЛОКС встановлює!

 

Потребуєте підвищення ступеня безпеки? Команда DOCTORLOCKS реалізує найнадійніші моделі: поспішайте купити циліндр MUL-T-LOCK, що має на озброєнні розташування пинів у трьох площинах та додаткове підсилення захисними протекторами, та іншу, не менш надійну продукцію відомого бренду! Використанням надсучасних технологічних процесів та залученням першокласних металевих сполук підвищеної міцності, автоматизація процесів та участь найкращих фахівців на етапі ручної збірки найважливіших вузлів за допомогою надточного обладнання: замкові циліндри мультилок є взірцем якості захисту.

 

Наша компанія пропонує найповніший комплекс робіт, що передбачає послуги фахового консультанта щодо обрання потрібної саме вам сердцевини MUL-T-LOCK (Мультилок), швидкого та суперякісного встановлення та технічного обслуговування. Ми гарантуємо:

 

  • оригінальність та відсутність браку;
  • оперативний виїзд фахівця;
  • бездоганний кінцевий результат!

Потрібна личинка мультилок ціна якої не лякає? Запрошуємо до DOCTORLOCKS: забезпечте спокій на надійний захист власності завдяки найкращому продукту від знаного, авторитетного бренду. Чекаємо на замовлення!