fbpx

Сейфи для дому та квартири

Сейфи для приватного будинку та квартири.

Великий асортимент сейфів обумовлений різноманітними функціями, та призначеннями сейфів. Адже сейфи використовують не лише для зберігання грошей чи коштовностей вдома. Тож за призначенням сейфи діляться на:

  • Зламостійки сейфи. Зазвичай, найбільше клієнтів турбує питання збереження цінностей від злодіїв. Зламостійки сейфи сертифікуються та повинні відповідати класу зламостійкості – від 2 до 8 класу. На клас зламостійкості впливає товщина та якість матеріалу стін сейфа, секретність замків, додатковий захист замків та ригелів замка від свердлування та вибивання. Наприклад товщина стіни сейфа 5-го класу зламостійкості повинна бути не менше 100мм. з включенням  спеціального фортифікаційного армованого бетону.  Чим вищий клас зламостійкості – тим надійніший сейф та у разі спроб зламу буде опиратись найдовше. Сейфи 5- класу рекомендовано використовувати для великих сум готівки в обмінах валют чи ломбардах, але за бажанням такий сейф можна замовити і для приватного використання.
  • Вогнетривкі сейфи. Ризик пожежі не менший за ризик бути пограбованим, тому сейфи повинні мати захист від пожежі та бути вогнетривкими. Сертифіковані сейфи мають базовий захист від пожежі на протязі не менше 30 хв. При чому температура в самому сейфі не повинна бути вище за 160 градусів на протязі цього часу. Найбільш захищені від пожежі сейфи відповідають класу вогнестійкості  60Б по EN 15659 та витримають атаку вогнем не менш 60 хв.
  • Вбудовані та скриті сейфи. Вбудовані та скриті сейфи не помітні, тому додатково захищені від зламу. Зазвичай такі сейфі монтують в стіну, але є моделі для монтажу в підлогу чи сейфи тайники – наприклад сейф-розетка.
  • Сейфи для зброї. В залежності від кількості та типу зброї сейфи цієї групи відрізняються розмірами. Для зберігання великої кількості зброї (5 -20 одиниць)  існують спеціальні збройові шафи з різними відділеннями для патронів, магазинів, засобів по догляду за зброєю та тримачами для шомполів.
  • Сейфи для документів. Дуже часто для приватного будинку чи квартири потрібні сейфи для документів. І якщо призначення таких сейфів – захист документів скоріше не від злодіїв а від членів родини – для цього підійдуть економні не сертифіковані меблеві сейфи.  Цінова пропозиція 

Особливу увагу потрібно звертати на монтаж сейфа, адже який би не був захищений сейф та надійні сейфові замки – якщо сейф можливо швидко винести з приміщення, то коштовності з сейфа можуть зникнути разом з сейфом. DOCTORLOCKS рекомендує сейфи Українського виробника ТОВ «ТПК «ПАРИТЕТ-К» (ТМ «GRIFFON»).  Якість та надійність цих сейфів ПАРИТЕТ-К перевірена часом як в Україні так і за її межами. Широкий асортимент різних типів сейфів ви зможете замовити в наших фірмових салонах за адресою м. Київ, м. Оболонь, вул. Я.Івашкевича 6/8а,та Гоголівська 48,
або за тел. +38 099 101-0708, +38 063 601-0708, +38 067 801-0708.