fbpx

Замок для захисту багажу Tokoz Tsa

Замок для захисту багажу Tokoz Tsa

Надійний чешський замок з опцією “митного ключа” для захисту чемодану, валізи, сумки

 • Ціна замка: 238 грн
Є В НАЯВНОСТІ

Фото продукції

токоз тса замок на чемодан

Технічна інформація

 • Матеріал корпусу – латунь;
 • Матеріал дужки – загартована сталь;
 • Кількість комбінацій до 1000;
 • Застосовується для захисту ручної поклажи, багажу, сумок, чемоданів;
 • Спеціальний отвір у корпусі замка для Митного ключа;
 • Заводський код – 000
 • Країна виробник- Чехія;

Відеоогляд

Опис

Найчастіше подорож – це відпустка, а відпустка це позитивні емоції, і заряд енергії на трудові будні. Але як просто зіпсувати собі відпустку та настрій -крадіжкою речей. Докторлокс пропонує універсальний замок Токоз Тса для захисту багажу.

Замок має дві функції

 1. Захист особистих речей від крадіїв
 2. Захист валізи від вандального відкриття працівниками митного контролю

Якщо з першим пунктом все більш-менш зрозуміло: Вашими речеми можуть зацікавитися крадії в аеропорту, на вокзалі, автостанції, ваші попутчики, а також, навіть працівники аеропорту, які обслуговують ваш багаж. 

Другий пункт це захист від митниці. Зараз асортимент замків для багажу дійсно великий, за пару кліків в гуглі ви можете знайти сотні замків для багажу і купити замок на чемодан з доставкою до квартири. Але при першому ж митному контролі, без вашої присутності (найчастіше в аеропорту), такі замки ламаються, щоб перевірити вміст чемодану.

Особлива риса замка Tokoz TSA – він має замочний отвір для митного ключа. Цей ключ, мають працівники служб безпеки, майже всіх аеропортів туристичних країн (США, Канада, Великобританія, країни Європи та ін.)  Тобто при потребі, ваша валіза відкривається спеціальним ключем, без пошкоджень. 

 • Митний ключ – це спец.інструмент, доступ до якого мають лише служби безпеки. Придбати митний ключ для приватних цілей, майже неможливо.

Токоз ТСА – якісний та корисний замок. Придбати замки для багажу чешського виробника Токоз, а також інших європейських брендів, можна завітавши до наших фірмових магазинів ДОКТОР ЛОКС за адресою м. Київ, вул. Я. Івашкевича 6/8, (2-й поверх) та Гоголівська 48, або зателефонувавши нам (099) 101 0708, (067) 103 0708, (073) 103 0708