fbpx

Система МАЙСТЕР КЛЮЧ

МАЙСТЕР КЛЮЧ для приватної власності.

Кожний вправний господар з часом має рухоме та нерухоме майно. Як нам знайомі скриньки для ключів від дачного господарства, зв’язка від гаражу ну і звісно зв’язка ключів від квартири.  Ця побутова і знайома ситуація легко виправляється коли замкові продукти (циліндри, навісні замки, замки для вело-мото транспорту, електромеханічні замки на хвіртку, від поштових скриньок, розподільчих щитків та інших) поєднано в систему Майстер ключ.

Найпростіший тип системи “МАЙСТЕР КЛЮЧ” – система “ОДИН КЛЮЧ”. Це коли власник відкриває одним ключем всі свої приміщення – наприклад вхідні двері у будинок, запасний вихід у будинок та гараж.

Майстер ключ- Один ключ

Для об’єднання кількох дверей чи замків в систему “Один ключ” потрібно:

  • Циліндри в дверях повинні бути від одного бренду та однакової ключової платформи.
  • Для замкових циліндрів, що потрібно об’єднати в систему “один ключ”, має бути можливість повного сервісного обслуговування, включаючи перекодування циліндрів та виготовлення ключів за карткою чи за кодом.
  • Наявність офіційного сервісного центру, в якому процедуру об’єднання виконають в короткий термін.

DOCTORLOCKS є офіційним сервісним центром MUL-T-LOCK та має професійне обладнання для нарізки патентованих ключів, тому ми швидко та якісно можемо об’єднати в систему “Один ключ” серцевини таких ключових платформ: MUL-T-LOCK 7х7, INTEGRATOR, CLASSIC,  CLASSIC PRO, INTERACTIVE, INTERACTIVE+, VEGA. Термін об’єднання таких платформ в систему “Один ключ” – один день (до десяти одиниць замків чи циліндрів).  Окрім того ми можемо об’єднувати в систему “Один ключ” циліндри та замки ABLOY PROTEC, ABLOY PROTEC2, ABLOY NOVEL, MUL-T-LOCK MT5+, з терміном виконання замовлення 2-3 дні.Для розмежування доступу між членами родини використовують більш складний тип систем – ієрархічна система МАЙСТЕР КЛЮЧ. Наприклад головний ключ (МАЙСТЕР КЛЮЧ) відкриває всі двері в будинку та гараж, а ключі, якими користуються діти – відкривають тільки вхідні двері.

Не всі замки можна об’єднати в системи МАЙСТЕР КЛЮЧ – як правило це якісні високо секретні механізми відомих виробників замків та циліндрів. Оптимальною ключовою платформою для об’єднання в системи “МАЙСТЕР КЛЮЧ” різної складності на нашу думку є MUL-T-LOCK CLASSIC PRO. Головною перевагою є співвідношення ціни та якості циліндрів MUL-T-LOCK CLASSIC PRO. Також значною перевагою цієї платформи є те, що в систему “МАЙСТЕР КЛЮЧ” можливо об’єднати не тільки дверні циліндри, а й висячі замки, замки для поштових скриньок, меблеві замки. Це дає змогу повноцінно користуватись системою “МАЙСТЕР КЛЮЧ”. Вартість системи “МАЙСТЕР КЛЮЧ” прораховується індивідуально, залежить від вибраної ключової платформи, кількості ключів та точок зачинення, та складності системи.

Система Майстер-ключ для київського готелю на базі Mul-T-Lock Integrator у нашому блозі!