fbpx

Заміна серцевини замка

Заміна серцевини замка.

Циліндри MUL-T-LOCK

Купити

Циліндри
Abloy

Купити

Циліндри
KESO

Купити

Циліндри
Mottura

Купити

Циліндри
VEGA

Купити

Циліндри
ABUS

Купити

Захисти циліндр бронею!

Детальніше

Заміна замків для вхідних дверей

Детальніше
 
Вибір циліндрового механізму для вхідних дверей відповідальна задача. Адже циліндр повинен протистояти різним методам відкриття відмичками та злому. Ось деякі види способів відкриття відмичками та зламу циліндрів, та відповідно необхідний захист серцевини замка:

–        Відкриття відмичками методом підбору. Чим вище секретність ( або кількість комбінацій) тим складніше відкрити циліндр за допомогою відмичок. Також важливим захистом від відкриття циліндра замка відмичками є висока точність деталей циліндра, та наявність пінів чи дисків спеціальної форми, з проточками, що заважають роботі відмичками.

–        Відкриття бампінгом. Цей метод відкриття використовують для пінових циліндрів коли секретність серцевини невисока. Циліндри класу HIGH SECURITY як правило мають захист від відкриття бампінгом у вигляді здвоєних пінів. Повністтю захищені від відкриття бампінгом циліндри MUL-T-LOCK CLASSIC PRO, INTERACTIVE+, MT5+, MOTTURA CHAMPIONS PRO.

–        Злам циліндрів шляхом висвердлювання серцевини. Для захисту від свердління, серцевина замка повинна мати спеціальні загартовані стержні, пластини, кульки та мати загартовані піни секрету циліндра. Такий захист значно затрудняє висвердлювання та збільшує час для проникнення всередину приміщення. Обов’язково необхідним є захист циліндра броненакладкою чи захисною фурнітурою, яка теж має захист від свердління. Броненакладки DISEC та захисна фурнітура ROSTEX – найкращий захист для замкових циліндрів.

–        Злам циліндра шляхом розлому, чи вибиття серцевини. Кожен циліндр має слабке місце в районі кріплення до замку. Тому якщо циліндр на має захисної пластини в цьому місці та циліндр  незахищений броненакладкою – зловмисники дуже легко зламують циліндр та за лічені хвилини проникають в приміщення.

–        Несанкціоноване виготовлення ключів. Ще один з методів швидкого та непомітного проникнення – відкриття замка ключем, який скопіювали з оригінального ключа. Прості та незахищені ключі можливо скопіювати навіть по фото. Тож циліндр та ключі мають бути патентованим, ключі захищені складним профілем та рухомими елементами, а заготовки ключів  не розповсюджуватись вільно по майстернях.

Гарантований захист від всіх методів відкриття відмичками та гарантований захист від небажаного виготовлення ключів сьогодні може надати тільки циліндри з системою CLIQ від концерну ASSA ABLOY. Виробники високо секретних циліндрів постійно вдосконалюють та оновлюють модельний ряд, однак виробники відмичок постійно намагаються їх наздогнати. Тому деякі циліндри що не відкривались відмичками кілька років тому, зараз без проблем відкриваються новими відмичками. DOCTORLOCKS рекомендує хоча б раз на 3-5 років перевіряти актуальність захисту вашого циліндру в нашому магазині за адресою: м. Київ, ж.м. Оболонь, Я.Івашкевича 6/8а. Також ви можете замовити виїзд консультанта за телефонами +38 099 101-0708, +38 063 601-0708, +38 067 801-0708.