fbpx

Циліндри ABLOY

PROTEC 2 CLIQ

Купити

PROTEC 2

Купити

NOVEL

Купити

Циліндри ABLOY ®(аблой) покликані забезпечити найвищий рівень безпеки для будь-якого приміщення.

Ексклюзивність замкових циліндрів ABLOY ®(аблой) досягається завдяки високим технологіям світового лідера в галузі розробки електромеханічних замків фінської компанії ASSA ABLOY (аса аблой). Дана компанія належить до числа світових лідерів з виробництва замків, систем замикання та скобяних виробів і експортує свою продукцію у понад 60 країн світу.

Безпека і зручність з продукцією ABLOY

Принципи, закладені компанією ASSA ABLOY (аса аблой) у виробництво продукції, є простими і в той же час ефективними: забезпечення безпеки, секретності і зручності в користуванні. Так, абсолютно всі циліндри ABLOY® (аблой) – естетичні та зручні, вони відповідають потребам споживачів з різними вимогами до продукції безпеки в різних куточках світу. Виробництво замкових циліндрів ABLOY® (аблой) розпочате понад століття тому – в 1907 році. З тих пір винахід Еміля Хенріксону використовується у всіх існуючих моделях циліндрів ABLOY® (аблой), що свідчить про його неперевершеності і високоефективним.

Циліндри Abloy (аблой) – лідери на світовому ринку безпеки!
Завдяки своїй унікальній конструкції і дисковому механізму, замкові циліндри ABLOY® (аблой) не бояться пилу, бруду, корозії, спеки або холоду. Циліндри ABLOY® (аблой) краще підходять для об’єднання в системи «Майстер-ключ».

Саме циліндрами ABLOY® (аблой) обладнані замки ряду державних установ (в тому числі урядових, судових), лікарень, вузів, провідних музеїв та інших стратегічно важливих об’єктів в різних країнах.

Поєднання більш ніж столітнього досвіду і новітніх технологій, які постійно впроваджуються фахівцями компанії, дозволяють замковим циліндрах ABLOY® (аблой) утримувати лідируючі позиції на світовому ринку безпеки.

Коротко про ASSA ABLOY Group

ABLOY Oy є одним з провідних світових виробників замкових циліндрів і систем замикання, провідний розробник продуктів в області електромеханічних замкових технологій. ASSA ABLOY Group протягом багатьох років тримає лідируючу позицію у виробництві та постачанні замкової продукції, призначеної для задоволення потреб кінцевих споживачів з метою забезпечення безпеки, комфорту та зручності.