fbpx

Виготовлення квартирних ключів

Виготовлення дублікатів квартирних ключів.

DOCTORLOCKS виготовляє дублікати ключів різного ступеня складності від будинків, гаражів, домофонів, поштових скриньок, велосипедних замків, висячих чи сейфових замків.  Виготовлення ключів виконується на високоточному обладнанні KEYLINE (Італія), CANAS (Турція), MUL-T-LOCK (Ізраїль).  Це дозволяє швидко та якісно копіювати ключі від широкого асортименту замків різних торгових марок. При чому виготовлення ключів може відбуватися безпосередньо у замовника, там, де знаходяться самі замки, для яких вони будуть виготовлятися. Якість наточених дублікатів ключів залежать не тільки від обладнання чи кваліфікованого майстра. При виготовлені дублікатів важливо з якого матеріалу виготовлена заготовка ключа. Окрім брендових ключів, DOCTORLOCKS використовує бланки ключів лише відомих світових виробників KEYLINE, SILKA (Італія), JMA (Іспанія).

Разом з виготовленням непатентованих дублікатів ключів, DOCTORLOCKS має офіційний статус сервіс-центра MUL-T-LOCK, що дозволяє робити патентовані ключі CLASSIC PRO, INTERACTIVE+ за кодовою карткою, здійснювати перекодування циліндрів MUL-T-LOCK, в короткі терміни об’єднувати замки та циліндри в системи «ОДИН КЛЮЧ» та «МАЙСТЕР КЛЮЧ».

Завантажити прайс-лист на виготовлення ключів

Зроблений ключ необхідно перевірити в замку при відчинених дверях з обох боків дверей.  Якісні дублікати ключів не впливають на працездатність замку, на відміну від неякісних копій ключів, які мають певні відхилення від оригіналу ключа, що відчутно при експлуатації замків та значно зменшують їх строк експлуатації.

 

Виготовити дублікати оригінальних патентованих чи непатентованих ключів ви зможете в нашій майстерні за адресом м. Київ, ж.м. Оболонь,  просп. Г. Сталінграда 2ГК2. Або замовити виїзд майстра на об`єкт за телефоном +38 099 101-0708, +38 063 601-0708, +38 067 801-0708