Встановлення додаткових замків

Встановлення додаткових замків.

Додаткові замки окрім функції безпеки повинні бути зручними в експлуатації. Як правило у повсякденному житті  протягом дня ми користуємось саме додатковим замком. Додатковий замок з середини квартири повинен закриватись ручкою, для швидкого запирання. Ручка повинна мати зручну форму, поверхня бути в міру ціпкою та мати якісну поверхневу обробку для тривалого привабливого зовнішнього вигляду.

Також треба звернути увагу на той фактор, що якщо замок або циліндр закривається з середини ручкою то його просто відкрити з улиці тому хто має ключ. Ми рекомендуємо саме таке запирання тим родинам де є маленькі діти або люди похилого віку, або інші обмеження. У випадку надзвичайної ситуації ви швидко своїми силами потрапите у ваше приміщення.

Слід також урахувати, що якщо ви мешкаєте на перших або останніх поверхах, то ефект буде зовсім протилежний. Якщо трапиться випадок проникнення злодія через вікно, то залишити вашу оселю можна через двері, скористувавшись ручкою циліндра або замку. Тож один з замків обов’язково повинен з внутрішньої сторони зачинятись ключем.

Загальні рекомендації DOCTORLOCKS щодо вибору додаткових замків:

  • Сучасний захист від відкриття відмичками може забезпечити циліндровий замок. Майже всі сувальдні замки сьогодні легко відкриваються відмичками. Циліндровий замок дозволяє використати секретний механізм (циліндр) достатньої секретності, що ускладнює чи унеможливлює відкриття відмичками.
  • Циліндрові роторні замки – найзахищені від зламу шляхом висвердлювання циліндра чи корпусу замка. Ми рекомендуємо замки MUL-T-LOCK EXAGON або MOTTURA Mottura 84.525.Q
  • Звертати пильну увагу на захист ригелів замка в дверній коробці. Обов’язково встановлювати захищену зворотну планку в дверну коробку.
  • Навіть якісний, дорогий та надійний замок може бути легко відкритий зловмисниками, якщо в нього встановлено циліндр з низьким ступенем секретності, а сам замок встановлено без захисної фурнітурою чи без броне накладок. Броненакладки DISEC та захисна фурнітура ROSTEX – найкращий захист для замкових циліндрів.

Замовити встановлення додаткового замка, чи отримати кваліфіковану консультацію ви зможете в нашому салоні за адресом: м. Київ, ж.м. Оболонь, проспект Г. Сталінграда 2ГК2, або телефонуйте нам +38 099 101-0708, +38 063 601-0708, +38 067 801-0708.