Механічні протиугінні замки

Механічні протиугінні замки.

Викрасти авто за 60 секунд. Це не реклама фільму з Ніколасом Кейджем – це реалії більшості угонів авто в Україні. Якщо ваш автомобіль не має надійного додаткового захисту від угону і ваше авто приглянулось злодіям – саме за 60 секунд ви втрачаєте своє рухоме майно. Звичайні електронні автосигналізації лише дають більше комфорту в використанні авто та дратують сусідів ніж дійсно захищають авто від угону. Оптимальним рішенням для захисту від швидкого угону є якісні механічні замки, що інтегровані в конструктив автомобіля , та мають високо секретний механізм , що важко відкривається відмичками. Найбільш розповсюдженні замки які блокують коробку перемикання швидкостей (КПШ); замки які блокують капот автомобіля та замки що блокують поворот керма.

DOCTORLOCKS рекомендує встановлення замків чеського виробництва CONSTRUCT. Замки цього бренда розробляються під кожну модель авто, мають різні варіанти блокування та перевірені в складних умовах протистоянь з викрадачами авто в Україні.

Вагомою складовою в ефективності протиугінних замків відіграє правильний та якісний монтаж замка, тому ми здійснюємо монтаж протиугінних замків в спеціалізованому CONSTRUCT ательє.

Отримати професійну консультацію щодо оптимального рішення по захисту вашого авто від угону, чи здійснити запис на встановлення замків в CONSTRUCT ательє ви можете за телефоном +38 099 101-0708, +38 063 601-0708, +38 067 801-0708, або відвідавши наш фірмовий салон за адресом м. Київ, ж.м. Оболонь, проспект Г. Сталінграда 2ГК2.