fbpx

Виготовлення дублікатів квартирних ключів

Виготовлення дублікатів квартирних ключів.

В сервісному центрі салону-магазину DOCTORLOCKS надається якісна послуга по виготовленню дублікатів ключів для квартир та приватних господарств. Великий асортимент заготовок та наявність високоточного  обладнання по нарізанню ключів гарантує що Ви отримаєте цю послугу швидко та якісно.

Дублікати квартирних ключів, які ми нарізаємо:

  • Вертикальні ключі. Як правило це ключі простого профіля від пінових циліндрів. Такі ключі ще мають назву «англійські» ключі.
  • Горизонтальні ключі. Це плоскі ключі які ще називають «перфорованими» або «лазерними». Такі ключі двосторонні. Більш складні ключі мають окрім нарізок для пінів ще й патентовані рухомі елементи чи додатковий захист у вигляді бокових пінів чи продольних нарізок у вигляді «змійки». Деякі ключі мають нарізки що здійснені під кутом.
  • Сувальдні ключі. Це ключі які називають «ключ-метелик» або сейфовими ключами. Вони відрізняються довжиною та кількістю секретів – відповідно нарізок на ключі.
  • Дискові ключі. Це ключі які мають назву «фінські» та можуть бути простими односторонніми та більш секретними – двосторонніми.
  • Ключі для домофону, як контактні так і безконтактні

ЦІНА КЛЮЧІВ 2023
Отримати консультацію щодо можливості виготовлення дублікатів квартирних ключів та ключів для приватних будинків, або замовити виїзд нашого консультанта на об’єкт Ви зможете за телефонами +38 099 101-0708, +38 063 601-0708, +38 067 801-0708,  або відвідавши наш фірмові салони за адресою м. Київ, ж.м. Оболонь, Пріорка, вул. Я.Івашкевича 6/8 а. та вул. Гоголівська 48
Що робити якщо зламався сувальдний ключ? Читайте в нашому блозі.