fbpx

Система МАЙСТЕР КЛЮЧ

Система «МАЙСТЕР-КЛЮЧ» для офісів, підприємств, готелів, складів, державних установ, торгових центрів, виробництв, магазинів, тощо.

Для швидкого та більш ефективного керування компанією, застосовується механічна система розмежування доступу – «МАЙСТЕР-КЛЮЧ». Система може об’єднувати замки різних типів: дверні замки та циліндри, замки для обладнання, торгових та офісних меблів, висячі замки. Найпростіший тип системи – ієрархічна проста система, коли головний ключ (МАЙСТЕР-КЛЮЧ) відкриває всі двері та замки. Також кожний замок має свої індивідуальні ключі, що відкривають тільки конкретний замок. Більш складна , але більш ефективна є система з додаванням МАЙСТЕР КЛЮЧІВ, що відкривають певні групи замків. Наприклад окрім МАЙСТЕР-КЛЮЧА (що відкриває всі двері) та персональних ключів від кожного замка, існує МАЙСТЕР КЛЮЧ для охорони (відкриває всі двері периметра); МАЙСТЕР КЛЮЧ для інженера (відкриває всі технічні приміщення); або МАЙСТЕР КЛЮЧІ від структурних підрозділів компанії. Найскладнішою є система «МАЙСТЕР-КЛЮЧ» матричного типу, в якої всі ключі різні та можуть відкривати декілька замків.

Для захисту від виготовлення несанкціонованих дублікатів ключів система «МАЙСТЕР-КЛЮЧ» повинна виготовлятись на патентованих ключових платформах, а для великих систем застосовується ще й персональний профіль ключів. Для фізичного захисту ключів використовується спеціальні електронні ключниці, що авторизують користувачів та час видачі та повернення ключів.

Розмір системи «МАЙСТЕР-КЛЮЧ» (тобто кількість замків та циліндрів які можливо об’єднати в систему «МАЙСТЕР-КЛЮЧ») залежить від секретності ключової платформи, на якій будується система. DOCTORLOCKS рекомендує для великих майстер систем чи систем, що експлуатуються в екстремальних умовах, найкращим рішенням є ABLOY NOVEL чи ABLOY PROTEC2. Для системи «МАЙСТЕР-КЛЮЧ», що з часом можуть розширюватись, а доступи ключів можуть змінюватись  – оптимальним рішенням буде MUL-T-LOCK CLASSIC PRO та MUL-T-LOCK INTERACTIVE+.

Вартість системи “МАЙСТЕР КЛЮЧ” прораховується індивідуально, залежить від вибраної ключової платформи, кількості ключів, точок зачинення, та складності системи. Щоб отримати професійну консультацію, попередній прорахунок системи «МАЙСТЕР-КЛЮЧ», чи замовити систему «МАЙСТЕР-КЛЮЧ» Ви можете замовити безкоштовний виїзд спеціаліста на об’єкт за телефоном +38 099 101-0708, +38 063 601-0708, +38 067 801-0708,  або відвідавши наш фірмовий салон за адресом м. Київ, ж.м. Оболонь, проспект Г. Сталінграда 2ГК2.