Заміна замків для вхідних дверей

Заміна замків для вхідних дверей.

Довіряйте заміну замків нашим фахівцям і позбавте себе від непотрібних клопотів, адже поломка дверного замка через недосвідченість буде коштувати значно дорожче, ніж виїзд нашого майстра до Вашої квартири чи дому.

Замки
MUL-T-LOCK

Купити

Замки
Abloy

Купити

Замки
Mottura

Купити

Замки
KALE

Купити

Заміна серцевини замка

Детальніше

Для зміцнення вхідних дверей та приведення їх до сучасних вимог зламостійкості, не завжди потрібно міняти саму дверну конструкцію. Якщо конструктив дверей та дверної коробки виготовлено якісно, з дотриманням всіх норм безпеки – оптимальним рішенням є заміна існуючих замків в дверях. Однак часто для заміни замка потрібна кваліфікована робота локсмайстра.  Тому перед заміною замків, обов’язково потрібно отримувати професійну консультацію.

Загальні рекомендації DOCTORLOCKS щодо вибору замків:

  • Сучасний захист від відкриття дверей відмичками може забезпечити циліндровий замок. Майже всі сувальдні замки сьогодні легко відкриваються відмичками. Циліндровий замок дозволяє використати секретний механізм (циліндр) достатньої секретності, що ускладнює чи унеможливлює відкриття відмичками.
  • Циліндрові роторні замки – найзахищеніші від злому шляхом висвердлювання циліндра чи корпусу замка. Doctor Locks рекомендує замки MUL-T-LOCK CTM10328A01A, CTC10328А01А або MOTTURA Mottura 84.535.Q
  • Звертати  пильну увагу на захист ригелів замка в дверній коробці. Обов’язково встановлювати захисну зворотну планку в дверну коробку.
  • Навіть якісний, брендовий та надійний замок може бути легко відкритий зловмисниками, якщо в нього встановлено циліндр з низьким ступенем секретності, а сам замок встановлено без захисної фурнітури чи без броне накладок. Броненакладки DISEC та захисна фурнітура ROSTEX – найкращий захист для замкових циліндрів.
  • Рекомендуємо встановлювати 2 окремих замка. Якщо встановлено один замок, або так званий моноблок – потрібно застосувати тяги з вертикальним зачиненням та з додатковими точками зачинення за допомогою девіаторів.

Для отримання кваліфікованої консультації, чи оформлення замовлення на заміну існуючих замків або встановленню додаткових замків, звертайтесь за телефонами:

+38 (099) 101-0708, +38 (063) 601-0708, +38 (067) 801-0708,

або відвідайте наш фірмовий салон за адресою м. Київ, ж.м. Оболонь, просп. Г. Сталінграда 2ГК2.