Електромеханічні протиугінні замки

Електромеханічні протиугінні замки.

Надійним та дієвим рішенням по захисту автомобіля від швидкого угону є механічні замки CONSTRUCT. Але ці замки закриваються та відкриваються ключем, а власник авто не завжди опановує звичку, постійно закривати замок CONSTRUCT. Тож часто трапляються ситуації коли протиугінний  замок CONSTRUCT встановлено, але через те що його не зачинено – авто швидко викрадають.

Електромеханічні системи CONSTRUCT SAFETRONIC поєднують в собі надійність механічних замків з електронною системою керування замка. Це надає впевненість та гарантію , що протиугінний замок буде завжди зачинено та відповідно автомобіль захищено!

Замки CONSTRUCT SAFETRONIC виготовляються під кожну модель авто та монтуються на штатні місця кріплення автомобіля. Блокування відкриття капоту + КПШ, або окремо КПШ. Завдяки конструкції замків CONSTRUCT SAFETRONIC – виключається відкриття відмичками. Вагомою складовою в ефективності протиугінних замків відіграє правильний та якісний монтаж замка, тому ми здійснюємо монтаж протиугінних замків в спеціалізованому CONSTRUCT ательє.

Отримати професійну консультацію щодо оптимального рішення по захисту вашого авто від угону, чи здійснити запис на встановлення замків в CONSTRUCT ательє ви можете за телефоном +38 099 101-0708, +38 063 601-0708, +38 067 801-0708, або відвідавши наш фірмовий салон за адресом м. Київ, ж.м. Оболонь, проспект Г. Сталінграда 2ГК2.