Про нас

DOCTORLOCKS – це дружня команда фахівців в галузі безпеки.  Досвід, який ми отримали працюючи багато років на ринку України, дозволяє нам надавати широкий діапазон послуг по монтажу, встановленню, ремонту та обслуговуванню різних пристроїв що використовуються для безпечного зберігання майна. Ми, як лікарі довго навчались у світових виробників замкової продукції та відпрацьовували на різних посадах свій фах, щоб запропонувати найкращі рецепти безпеки.

DOCTORLOCKS пропонує продаж та встановлення вхідних дверей, замків, захисної фурнітури, циліндрових механізмів, дотягувачів, виготовлення ключів. Ми надаємо послуги по аварійному відкриттю замків які використовуються в дверях приміщень, автомобілів, сейфів, тощо.

Ми виїжджаємо до замовника та пропонуємо варіанти рішень, які будуть влаштовувати за ціною, ступенем захисту, дизайном та зручністю. Ми разом з Вами обираємо надійний та вірний варіант, який буде прийнятний вам за вартістю послуг та ступенем захисту оселі. Ми маємо багато рецептів – від заміни полотна дверей до заміни замків, серцевин або встановленню броне накладок, тобто лікуємо найбільш слабкі елементи дверної конструкції. 
У погоджений Вами термін ми здійснюємо монтаж. Надаємо подовжений строк гарантії.
Обслуговуємо у подальшому. У Вас ніколи не виникне проблем із заміною комплектуючих чи з додатковими ключами.

Дзвоніть до нас за телефонами (+38) 099 101 0708, 067 103 0708, 063 601 0708,  чи завітайте до фірмового салону магазину за адресом ж.м.Оболонь, проспект Г.Сталінграду 2ГК2.

Обирай безпеку за рецептом DOCTORLOCKS!